I kapur nga kamera, çfarë po sheh Lorik Cana te Rita Ora (FOTO)

Lorik Cana e Rita Ora ishin së bashku në shenjtërimin e Nënë Terezës. Që të dy prezantuan gjithë evenimentin. Por në një foto që është publikuar nga ajo ditë, jo gjithçka ka qenë protokollare.

loriku-ritaJashtë kostumit zyrtar dhe fjalëve emocionuese për Shën Terezën, duket se ish-kapiteni i kuqezinjve ka edhe momente dobësie. Lorik Cana është kapur në një moment nga kamerat tek i shikon të pasmet e Rita Orës.

lorik-rita

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU