Kap mat gruan me të dashurin… por shikoni ku ishte fshehur “mavriu” (VIDEO)

Kjo video është filmuar në Meksiko Siti, Meksikë.

Një burrë që dyshonte se gruaja e tradhtonte u kthye në shtëpi me kameran e ndezur dhe e gjeti gruan me dashnorin që e kishte fshehur nën tavolinë.

Nga nxitimi ajo nuk kishte gjetur dot një vend më të mirë për ta fshehur.

I shoqi e publikoi videon në rrjetet sociale për të denigruar bashkëshorten e tij, të cilës i kërkoi divorcin më pas./tema/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU