Juventus nuk ndalet, ofron Mandzukic dhe para për Sanchez

Drejtuesit e skuadrës së Juventusit nuk po heqin dorë nga ylli i Arsenalit, Alexis Sanchezin.

Sipas CalcioMercatoWeb, kampioni Italisë po mendon që t’i ofrojë Arsenalit para dhe sulmuesin kroat, Mario Mandzukic për ishlojtarin e Barcelonës.

Beppe Marotta, shefi ekzekutiv i Juves, e pëlqen qysh moti Sanchezin, derisa edhe Arsen Wenger prej kohësh është duke monitoruar, Mario Mandzukic. /a.k.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU