Jul Deda shpërthen ndaj kritikëve të PD: Tra**a…

Në kuadër të reagimeve për rezultatin e deritanishëm të zgjedhjeve ka reaguar edhe aktori i humorit Julian Deda, i njohur për qëndrimin e tij dhe përkrahjen ndaj Partisë Demokratike.

Ai ka shprehur indinjatën e tij për “pseudo-demokratët” të cilët sipas tij bëjnë ironi në rrjete sociale.

“Keta pseudo-demokratet, qe bejne ironi facebooqeve, nderkohe qe disa demokrate te tjere rraskapiten duke numeruar akoma votat, keta qe perqeshin çdo gje qe nuk i perket dhe ndjehen si orakull per rezultatin, jane ca trapa qe nuk meritojne ti hedhesh as qurret. Respekt per çdonjerin, qe po mbron votat e demokrateve,”-përfundon postimi i aktorit në rrjete sociale. Kujtojmë se Deda ka shprehur shpeshherë indinjatën e tij pasi nuk figuronte në listat për deputet të PD-së./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU