Jonida Maliqi ‘çlirohet’ në Instagram, publikon foton topless para pasqyrës

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me stilin e saj mjaft të veçantë dhe të guximshëm.

Këngëtarja Jonida Maliqi anjëherë nuk është dukur e njëjta, pasi ndryshon shpesh pamje. Çdo model apo ngjyrë flokësh asaj i shkon mjaft për shtat.

Me anë të një fotoje ajo ka pyetur fansat se kush gjendet në foton ku shfaqet ‘topless’. Me flokët bionde dhe të shkurtër Jonida vështirë të njihet.

Këto foto të realizuara nga këngëtarja kanë befasuar tërësisht. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU