Ja si përlesheshin dikur Zidane dhe Enrique

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane dhe ai i Barcelonës, Luis Enrique, dikur luanin ndaj njëri-tjetrit edhe në rolin e futbollistit, transmeton “Zëri.info”.

Shikoni sesi përleshen në “El Clasicon” e sezonit 2002/2003 dy trajnerët e tanishëm të Barcelonës dhe Real Madridit. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU