Ja si ishin “linjat” e Eni Çobanit në kohën e xhaxhit (FOTO)

Avokatja që kryeson shoë-n “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani, ka publikuar në Instagramin e saj një foto të kohës së xhimnazit ku tregon se si ka qenë ajo në kohën e komunizmit. Ndryshe nga tani Eni Çobani dukej më e imët, pavarësisht se tiparet dhe shprehja e fytyrës janë të njëjtat.

“Kete mengjes e filloj me nje urim te ngrohte per te gjithe shoqerine e gjimnazit qe me nostalgji kujtoj gjithsecilin nga ata per ditet dhe vitet qe kaluam te paster dhe te sinqerte me njeri tjetrin ku dhe sot njeriu e ka te veshtire tju zevendesoj miqte e mi.Ju ardhte ky vit plot mbaresi dhe lumturi per ju dhe familjet tuaja.”- shrkuan Eni Çobani.

(Ne foto e para majtas)

Capture 1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU