Ja si është në jetën reale familja e Xhihanit tek Fate të kryqëzuara (FOTO)

Seriali ‘Fate të kryqëzuara’ u ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve të telenovelave turke.

Personazhet kryesore të këtij seriali janë Xhihani dhe Gylsereni, transmeton lajmi.net.
Në serial trajtohen zhvillime interesante ndërsa dyshja fillojnë të dashurohen në njëri tjetrin krejt spontanisht. Emri i vërtetë i Xhihanit është Erkan Petekkaya, ndërsa familja e tij në jetën reale përbëhet nga bashkëshortja e cila quhet Didem dhe djalit Canos.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU