Iu gjet kanabis gjatë kontrollit, pranga 28 vjeçarit nga Dhërmiu

Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi u kap me lëndë narkotike.

Sipas policisë 28 vjeçari është më inicialet S.J., dhe është banues në fshatin Dhërmi.

Ndalimi i 28 vjeçarit u bë në Vlorë gjatë një kontrolli të ushtruar nga policia ku iu gjet dhe sekuestrua edhe lënda narkotike.

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU