ITALI/ Me heroinë dhe para ‘cash’, si u arrestua shqiptari i pastrehë

Një 32-vjeçar shqiptar, me iniciale R.K., është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Campi Bisenzio. Pas arrestimit, shqiptarit i janë gjetur me vete 125 kokrra ekstazie, 3 gram heroinë dhe 230 euro. Sipas policisë, shqiptari, i cili ishte edhe i pastrehë, ra në sy pasi kur pa karabinierët që po kontrollonin në parkun e qytetit u përpoq të largohej nga zona.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU