“I kam të gjitha natyrale”

Ajo është një prej femrave më të ndjekura në Instagram me mbi 2 milionë fansa dhe ka linjën e saj të veshjeve të brendshme.

Australiania Natasha Oakley është parë teksa pozonte për setin e ri fotografik në bregdet, teksa mundohet të mbulojë asetet e saj.

Gjatë një interviste, 26-vjeçarja ka deklaruar se nuk ka ndërhyrë kurrë për të modifikuar fotot që publikon në rrjetin social për të theksuar se çdo që që ajo bën publike është natyrale./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU