Horoskopi 5 tetor 2016

Dashi

Jeni të shpërqendruar sot ju që jeni në një marrëdhënie dashurie, sepse po i mbyllni gjërat e rëndësishme në sekondë të fundit. Kjo ju ka vënë nën presion. Beqarët do takojnë një person i cili do i bëjë t’u rrahë zemra fort dhe do besojnë te dashuria me shikim të parë. Në planin financiar priten probleme.

Demi

Edhe pse duket se dita nuk do të mbyllet mirë për ju të dashuruarit, vetëm me një komunikim të shpejtë me partnerin/en do ti jepni zgjidhje gjithçkaje. Beqarët do mund të afrohen me personin që pëlqejnë dhe për këtë do kenë edhe ndihmën e Marsit. Financat do jenë të ekuilibruara.

Binjakët

Sot do t’ju realizohen të gjitha ëndrrat për karrierën. Fati po ju ndihmon më shumë seç duhet ju të dashuruarve. Beqarët do realizojnë plot takime interesante dhe do e gjejnë veten të lidhur në fund të ditës. Në planin financiar kujdesuni mirë për të ardhurat, mos i shpenzoni pa plan.

Gaforrja

Do të keni disa debate të nxehta me partnerin/en për këndvështrimet e ndryshme me të cilat i shikoni gjërat. Kujdes me komunikimin. Beqarët do jenë mjaft joshës sot dhe nuk do mund të kalojë kjo ditë pa tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Në krah do kenë edhe Venusin. Financat e mira.

Luani

Doni të ndryshoni disa gjëra që i përkasin rutinës tuaj të përditshme në marrëdhënien në çift. Edhe ju vetë do ta keni pak vështirë në fillim të ambientoheni. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me fat, duhet të përfitoni sa më shumë nga takimet. Urani do ju ndihmojë me financat.

Virgjëresha

Sot mbrëmja është shumë e këndshme si për një takim dashurie me partnerin/en, ashtu edhe për një mbledhje mes miqsh duke shijuar biseda interesante. Beqarët edhe pse do mundohen jashtë mase nuk do arrin ta gjejnë dot personin që po kërkojnë. Në planin financiar kujdes me shpenzimet.

Peshorja

Të gjitha vendimet tuaja sot do të kenë referencë njeriun tuaj të zemrës. Jeni në rrugën e duhur dhe koshientë për çfarë po bëni. Beqarët edhe pse do realizojnë plot takime sot, nuk do e ndryshojnë dot statusin. Në planin financiar do dini si t’i kapërceni problemet që do ju dalin përpara.

Akrepi

Sot dita për ju të dashuruarit ka uljet dhe ngritjet e veta dhe ju jeni në mes të tyre duke përballuar çdo situate mjaft mirë. Beqarët duhet të tregohen të sigurtë në hapat që do hedhin, vetëm kështu mund t’i shmangin vetes lëndimet. Financat do dini si t’i menaxhoni dhe situata paraqitet e ekuilibruar.

Shigjetari

Dita e sotme do të jetë e mbushur me marrëveshje që nuk është se do të japin ndonjë zgjidhje përfundimtare për problemet tuaja në çift. Beqarët nuk do kenë dëshirë për takime dhe në këtë mënyrë do shmangin të gjitha ftesat. Në planin financiar parashikohen probleme të njëpasnjëshme, kujdes.

Bricjapi

Sot do ti befasoni të gjithë me reagimin tuaj të cilin nuk e priste askush. Duke qenë zakonisht të mbyllur e të qetë, shpërthimi i sotëm ndaj partnerit/es do të jetë çlirim. Beqarët do kenë një ditë rutinë sot dhe asgjë e re nuk do ju ndodhë. Në planin financiar situata do vijë duke u përmirësuar.

Ujori

Nuk jeni të qetë sepse shumë çështje në marrëdhënien tuaj në çift varen nga ju sot. Doni të bëni një zgjidhje sa më korrekte por kjo gjë influencon në humorin tuaj. Beqarët do tregohen të hapur dhe do mund t’i shprehin ndjenjat personit që pëlqejnë. Në planin financiar do dini si të përmirësoni të ardhurat.

Peshqit

Këto ditë ju ka gjetur të mbingarkuar me pune. Do të donit disa ditë pushim së bashku me partnerin/en, por kjo do të mbetet thjesht ëndërr në sirtar. Beqarët do jenë mjaft joshës dhe do marrin ftesa pa fund për takime. Financat paraqiten të lëkundura, bëni kujdes me shpenzimet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU