Horoskopi 3 Maj 2016

Dashi
Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te ardhmen. Beqaret do jene sharmante ne maksimum dhe do arrijnë te bëjnë për vete cilindo person qe do pëlqejnë. Ne planin FInanciar do jeni me te qete pasi do i zgjidhni një nga një problemet.

Demi
Jeta juaj ne çift do konsolidohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe do mundoheni si ta bëni jetën ne çift sa me interesante. Ata qe janë vetëm, çfarëdo qe te bëjnë nuk do e ndryshojnë dot statusin. Ne planin FInanciar do ju gjeni shume shpejt zgjidhje problemeve dhe do mund te kryeni disa shpenzime me tepër nga zakonisht.

Binjaket
Do josheni dhe do e joshni gjate gjithë kohës partnerin tuaj sot. Priten plot momente pasionante si kurrë ndonjëherë me pare. Beqaret me ne fund do e gjejnë personin qe është caktuar për ta dhe pas pak kohës do FIllojnë një lidhje me te. Gjithmonë është me mire kur gjerat merren shtruar. Te ardhurat nuk do jene shume te mira, prandaj bëni kujdes me çdo shpenzim.

Gaforrja
Hëna do jete planeti qe do ndeze pasionin gjate kësaj dite. Priten momente te jashtëzakonshme pranë atij qe dashuroni, prandaj shfrytëzojeni çdo moment. Beqaret nuk do mund ta gjejnë personin e duhur dhe kjo do i mërzitë tej mase. Ja qe asgjë nuk mund te behet me inat. Ne planin FInanciar do re×ektoni disa here para se shpenzoni dhe situata do mbetet e mire.
Luani
Dite intensive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do jete me si me pare dhe here pas here do përjetoni emocione te reja. Beqaret ne momentin qe me pak e presin do kenë dashuri me shikim te pare dhe e gjithë jeta do ju ndryshoje brenda pak orëve. Ne planin FInanciar nuk do jeni te arsyeshëm dhe mund te hidhni hapa te gabuara.

Virgjeresha
Nëse kohet e fundit lidhja juaj ne çift ka pasur probleme serioze, sot mund te merren vendime për ndarje përfundimtare. Ne fakt nga njëra ane kjo është me mire pasi do sjelle qetësi. Beqaret do pëlqejnë tej mase një person, por do kenë rivalitet shume te forte. Duhet te gjejnë mënyrën e duhur për ta bere pas vetes. Ne planin FInanciar duhen marre masa sa me shpejt qe situata mos dale jashtë kontrollit.

Peshorja
Mos u tregoni impulsive sot ju te dashuruarit sepse mund te bëni disa gabime te pafalshme dhe nuk do ktheheni dot mbrapa. Beqaret do ndihmohen nga Marsi dhe do e kenë me te lehte për ta afruar personin qe pëlqejnë. Deri ne mbrëmje do FIllojnë një lidhje te kënaqshme. Financat do jene me te mira edhe për shkak te kujdesit, por edhe fale ndihmës se familjareve.

Akrepi
Dita e sotme do jete përgjithësisht e mire për juve qe jeni ne një lidhje. Do merreni vesh me partnerin dhe do bëni zgjedhjet e duhura. Beqaret do jene me shume ëndërrimtare nga sa duhet dhe ka rrezik qe realiteti t’i zhgënjejë pa mase. Ne planin FInanciar do keni goxha vështirësi kështu qe mire është te mos nxitoheni për te kryer investime. Nga sjellja e sotme do varet e ardhmja.

Shigjetari
Do i qëndroni besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite edhe pse do jene te shumte personat qe do iu joshin dhe do ju bëjnë oferta te jashtëzakonshme. Beqaret nuk do jene ne humor te mire dhe mund te hedhin hapa te gabuara. Kjo nuk do jete dite me fat për te gjetur dashurinë e madhe. Ne planin FInanciar nuk duhet kurrsesi te kryeni shpenzime te pamenduara sepse do mbeteni shpejt pa para.

Bricjapi
Nëse jeni ne një lidhje tregohuni te kujdesshëm nga disa persona qe do hiqen si miq te ngushte. Ne fshehtësi ata do duan t’ua prishin harmoninë dhe do ua joshin partnerin. Beqareve nuk do ju pëlqejë aspak ideja qe te lidhen pas një personi dhe do preferojnë te kenë aventura te shkurtra. Buxheti ka për te qene i jashtëzakonshëm ne çdo moment. Mund t’ia lejoni vetes edhe disa investime.

Ujori
Planetët do bëjnë te mundur afrimin me te madh te atyre qe janë ne një lidhje. Mund te mendoni sot edhe për një bashkëjetesë ose një biznes te përbashkët me partnerin. Beqaret do kenë plot surpriza dhe jeta do ju marre ndryshim total. Me buxhetin do keni vështirësi. Për shkak te shpenzimeve te shumta, paratë do jene me te pakta dhe ju nuk do dini si t’i menaxhoni si duhet.

Peshqit
Dita e sotme do FIlloje keq sot dhe debatet do jene te mëdha, megjithatë pas mesdite do jeni me te qete dhe do i kuptoni edhe gabimet qe ju vete keni bere. Beqaret do afrohen me tepër me një mik te vjetër dhe nuk do kenë druajtje për t’ia shprehur ndjenjat. Ne planin FInanciar do ju gjeni zgjidhje problemeve dhe do jeni me te qete kur te kryeni shpenzime.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU