Horoskopi 1 Qershor 2016

Dashi

Te dashuruarit do jene me romantike se kurrë ndonjëherë me pare. Do afroheni tej mase me partnerin dhe do i zgjidhni me ne fund disa probleme te vogla qe keni pasur. Beqaret pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një lidhje te kënaqshme. Ne planin Önanciar kënaquni me aq para sa do keni dhe mos bëni sakriÖca për ta përmirësuar me tepër.

Demi

Lidhja juaj do thellohet edhe me shume gjate kësaj dite dhe do e keni te lehte te zbrisni për gjithçka me partnerin tuaj. Shume do ju kenë zili, por nuk do mundin dot t’iu arrijnë. Beqareve do ju duhet te kërkojnë ne çdo vend për personin ideal sepse po qëndruan ne një vend e te presin nuk do e gjejnë dot. Ne planin financiar vështirësitë do jene akoma me te mëdha se disa dite me pare.

Binjakët

Shume nga dëshirat tuaja do plotësohen sot. Partneri do jete i kujdesshëm dhe do përkujdeset edhe për detajet me te vogla. Ai dëshiron vetëm qe ju te ndiheni sa me mire. Beqaret me mire t’i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe jo te bëjnë diçka me ngulm. Ne planin financiar do jete dite e paqëndrueshme. Filloni te shpenzoni me llogari nëse nuk doni qe situata te dale jashtë kontrollit.

Gaforrja

Do përkujdeseni ne çdo moment sot për jetën tuaj ne çift dhe gjithçka mes jush do ece me se miri. Mund te filloni edhe te bëni plane për te ardhmen. Edhe beqaret do kenë një dite premtuese dhe mund te hedhin themelet e pare te një lidhjeje te forte. Buxheti për fat te keq nuk do jete shume i mire. Shpenzoni vetëm për gjerat me te rëndësishme sepse përndryshe do keni vështirësi me te mëdha.

Luani

Beni ndryshime ne pamje sot ose mendoni te bëni diçka ndryshe nga zakonisht ne mënyrë qe te tërhiqni me tepër vëmendjen e partnerit tuaj. Rutina mund ta shkatërrojë një lidhje. Beqareve papritur do ju ndryshoje jete menjëherë. Emocionet do shtohen ne mënyrë te pabesueshme. Ne planin financiar duhet t’i bëni me kujdes llogarite qe mos keni probleme.

Virgjëresha

Di vendosni rregull ne jetën tuaj ne çift sot dhe gjerat do ju ecin me se miri. Problemet e se shkuarës do i lini pas dore. Beqaret duhet te luftojnë fort ne mënyrë qe te gjejnë personin e ëndrrave. Po qëndruan ne heshtje dhe te mbyllen ne shtëpi nuk do ja arrijnë dot. Financat nuk duhet t’i lini pas dore sepse po filluan problemet nuk do dini çfarë masash te merrni.

Peshorja

Nëse keni me shume nevoje për pavarësi dhe liri ju te dashuruarit, zbrisni me partnerin për këtë dhe mos bëni sipas mendjes tuaj. Beqaret duhet te bëjnë atë qe do ndiejnë pa menduar aspak se çfarë do ju thonë te tjerët. Ne fund te fundit është jeta e tyre. Buxheti do jete delikat, prandaj mundohuni te mos kryeni investime te mëdha nëse nuk doni te keni probleme te mëdha.

Akrepi

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj sot dhe kjo do e përmirësoje jetën tuaj ne çift. Do bëni edhe ndonjë sakriÖce vetëm për t’u ndier mire. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Duhet te bëjnë durim dhe te presin disa kohe. Financat do jene te qëndrueshme dhe do mund te kryeni me tepër shpenzime se disa dite me pare.

Shigjetari

Dite konfuze do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mund te lindin edhe debate te forta me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do e kenë te thjeshte ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë dhe do mbeten serish te vetmuar. Financat nuk do jene shume te mira, por mundohuni te mos merrni shume para hua nëse nuk doni te mbeteni te vetmuar.

Bricjapi

Pas një periudhe te vështirë për jetën tuaj ne çift, sot gjerat do ndryshojnë për mire. Do jeni me te logjikshëm dhe do toleroni me tepër nga me pare. Beqaret do jene te kujdesshëm dhe do joshin personat e duhur. Me siguri qe deri ne mbrëmje do fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Financat do përmirësohen tej mase fale një shume te majme qe do merrni nga miqtë.

Ujori

Sharmi juaj do e hipnotizoje sot partnerin dhe ai do përqendrohet tërësisht tek ju duke lënë çdo gjë tjetër pas dore. Shfrytëzojeni rastin për te folur edhe për disa çështje qe keni menduar sepse mund te merrni përgjigje pozitive. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Ne planin financiar do përballeni me goxha vështirësi.

Peshqit

Hëna do e prishe harmoninë ne çift gjate kësaj dite dhe nuk do ndiheni me aq mire sa me pare. Mundohuni te paktën te ruani një ambient te qete. Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim te shpirtit te tyre binjak, por te paket do jene ata qe do e gjejnë. Marsi do ju beje me optimiste ne planin Önanciar. Do dini si t’i zgjidhni te gjitha problemet./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU