Grushta midis një polici trafiku e një të riu pa patentë (VIDEO)

Një polic trafiku dhe një djalë i ri me motor kanë shkëmbyer grushta me njëri-tjetrin, por në fund i riu ka përfunduar në pranga.

I riu nuk kishte patentë dhe ky ishte shkaku i sherrit.

Dëshmitarët i kërkuan policit ta linte se ai nuk ishte kriminel, por polici u përgjigj se “nuk merr vesh me të mirë”.

I ndihmuar nga një polic tjetër, të dy arritën t’i vinin prangat të riut.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU