FOTOT+ VIDEO/ Publikohen pamjet kur këngëtari i famshëm kap për fyti të dashurën

Disa ditë më parë mediat raportuan se Liam Gallagher ka dhunuar të dashurën e tij, Debbie Gwyther. Sipas raportimeve në media, rokeri anglez e kishte kapur për fyti partneren e tij, gjë që ai e hodhi poshtë përmes një reagimi në rrjetet sociale.

Ai shkroi në Tëitter se asnjëherë nuk ka vënë dorë mbi një femër në mënyrë të dhunshme. Po ështu e edhe vet e dashura e Liam ka mohuar se këngëtari i “Oasis” e ka dhunuar atë.

Por e përditshmja britanike The Sun ka publikuar pamjet e regjistuara nga kamerat e sigurisë në Chiltern Firehouse, ku ka ndodhur sherri mes çiftit. Në të shfaqet këngëtari teksa largohet nga e dashura e tij, e cila vazhdon ta ndjekë. Në atë moment, Gallagher kthehet dhe e kap për fyti Debbien duke e shtyrë prapa. /ma.me

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU