FOTOT/ U përzu nga agjencia e modelingut, por format e bëshme e ngjitën në maje

Iskra Lawrence është modelja që refuzon të përdorë editime për të fshehur celulitin apo kofshët e gjera sa herë bën sete fotografike.

Ajo ndihet shumë e lumtur me trupin e saj dhe e tregon në postimet që bën në rrjete sociale. Iskra u përzu nga agjencia e modelingut për shkak të përmasave të mëdha, prandaj punoi fort për të patur një trup të mirë.

Tani është kthyer në një bjonde bukuroshe më forma të bëshme që pëlqehet shumë. Në këtë mënyrë, Iskra i vërtetoi agjensisë së vjetër se ia doli të ketë sukses pa ndihmën e tyre./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU