FOTOT/ Tjetër ngjarje e rëndë pranë vendit ku u ekzekutuan Dalipaj dhe Dauti

Pas atentatit me 2 viktima tek mbikalimi i Sukthit në Durrës, një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi vetëm pas 1 ore.

Pesë automjete u përshinë në një aksident masiv, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Aksidenti masiv ka ndodhur në Sukth, shumë pranë vendit ku rreth orës 14:00  të ditës së sotme ndodhi atentati me armë zjarri dhe si pasojë dy persona ngelën të vdekur.

Ish- efektivit i policisë Ervin Dalipaj dhe miku i vet Juxhin Dauti humbën jetën pas një atentati mafioz.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU