FOTOT/ Supermodelja shqiptare fejohet me sheikun…

Ajo ka qenë shpeshherë në vëmendjen e mediave për shkak të fotove provokuese dhe jetesës luksoze. Së fundmi pushimet në Maldive të modeles u komentuan shumë për shkak se mediat kosovare shkruanin se Kaltrina Lulaj ndodhej me një biznesmen arab, sheik.

Duket se çifti ka bërë një hap më shumë në lidhjen e tyre dhe janë fejuar. Sot Kaltrina ka publikuar një foto të unazës prej ari në Instastory.

Modelja ka vendosur edhe disa zemra në foto teksa po shijon darkën krah të dashurit, identiteti i të cilit ende nuk është zbuluar./Xing/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU