FOTOT/ Shikoni ndërtesat e larta më të bukura në botë

Këshilli i Ndërtesave të Larta dhe Urbanizimit në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka shpallur ndërtesat e larta më të bukura në botë. Shfletoni galerinë e mëposhtme për t’i parë këto mrekulli arkitekturore.

/a.meta

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU