FOTOT/ Puth mashkull tjetër në festën e beqarisë, ja çfarë bën i fejuari…

Fotot e një vajze të re e cila puthej me një mashkull të huaj në festën e saj të beqarisë bënë xhiron e internetit.

Emma Alicia Paz Ayala “harboi” në festën e beqarisë, duke i lejuar vetes të puthjej plot pasion me një tjetër mashkull. Ajo u prek te beli nga i huaji, por e reja i habiti të gjithë kur ja ktheu aij prekjen me një përqafim dhe puthje plot pasion.

Fotot e saj bënë xhiron e botës dhe nuk mund t’i shpëtonin as të fejuarit. Ai anuloi dasmën fillimisht, por më aps i fali të fejuarën dhe ata vazhduan së bashku./a.m.

251757251760
251761

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU