FOTOT/ Prapaskenat në Bularat, nga Vangjel Dule, tek ‘urdhërat’ e deputetit të LSI, Vangjel Tavo

Ekstremistri i armatosur Kacifas i vrarë në Shqipëri, gjate nje perballje me arme me forcat RENEA, është përcjellë për në banesën e fundit si hero. Në ceremoni mernin pjesë edhe deputetë shqiptarë, si ai i PBDNJ-së, Vangjel Dule dhe deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo. Pavarësisht thirrjeve raciste të disa simpatizantëve të “Agimit të Artë”, situata ka qenë e qet

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU