FOTOT/ Përlotet aktorja e “Portokallisë”, ja surpriza që i bënë kolegët

Aktorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Albana Perhati, e famshme për rolin si “Bukra”, ka festuar ditëlindjen e saj. Teksa ndodhej në provat e spetaklit së bashku me kolegët e tjerë të programit, ajo është surprizuar në skenë nga aktorët e tjerë dhe ka nisur të qajë nga gëzimi e emocionet.

“Faleminderit familja ime e madhe Portokalli. Nuk do t’i harroj kurrë këto emocione. U rrita bashkë me ju gjithë këto vite. Jeni jeta ime. Ju falenderoj pafund për çdo moment emicioni, dashurie, mësimi dhe tërheqke vëmendjeje që më keni dhuruar.”- shkruan Albana në postim.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU