FOTOT/ Olta Gixhari e shtrirë në rërë duke luajtur letra…

Aktorja sexy është duke kaluar pushimet verore në bregetin shqiptar.

Shtrirë buzë detit Olta Gixhari dhe miket e saj janë duke luajtur letra. /

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU