FOTOT/ Nuk ka reçipeta që mbajnë gjokset shpërthyes të Marina Farës…

Bukuroshja dhe vajza e këngëtares Marina Fara edhe njëherë ka treguar gjoksin gjigant të kësaj. Shikojeni edhe binduni vet.marinamarina2marina3marina4

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU