FOTOT/ Në ditën e diplomimit të Genar Topallit, veprimi i Eva Muratit ‘vodhi’ vëmendjen e të gjithëve

Djali i ish kryetares së Kuvendit Jozefina Topallit, Genari ka dhënë lajmin  se është diplomuar në “Universita Cattolica del Sacro Cuore” në Milano. Genari dhe Jozefina Topalli kanë postuar disa foto nga ceremonia e diplomimit ku shfaqen të lumtur për këtë arritje. Në postimin e tij në rrjete sociale Genari shkruan se kjo ishte një ditë shumë e vecantë dhe e bukur për të.

Pikërisht në këtë postim ka rënë në sy veprimi i moderatores Eva Murati e cila e ka pëlqyer postimin. Ata kanë qenë në një lidhje disa vjeçare, por u përfol se i dhanë fund. Për këtë temë ata nuk pranuan të flasin asnjëherë. Mos vallë vazhdojnë të jenë bashkë…? Pas zërave të ndarjes ata su panë më bashkë, madje as në rrjetet sociale.

/a.meta

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU