FOTOT/ Ndryshimet drastike në peshë të Çiljetës, Nora Istrefit, Luana Vjollcës dhe…

Fytyrat publike gjithmonë dëshirojnë që të duken bukur kur janë përpara ekraneve. Përpos operacioneve plastike shumë prej tyre u nënshtrohen edhe dietave të ndryshme qoftë për të mbajtur në formë trupin që kanë, qoftë për të larguar disa kilogram të tepërt.

Ka raste kur ata marrin edhe masa drastike për të rënë menjëherë në peshë.  Mirëpo ka shumë yje që kanë shtuar peshë për tu dukur bukur.

Mania e dobësimit me çdo kusht ka prekur dhe Çiljeta Xhilagën, e cila gjithmonë është shquar për linjat e mbushura. Por këto ditë shihet dhe në foto se ajo ka humbur peshë në dallim prej muajve më parë.Çiljeta me siguri që ka kilogramë më pak pasi që edhe ka zvogëluar gjoksin.

Ndërsa Luana Vjollca është ajo që ka ndërruar shumë në pamje nga një vajzë shumë e dobët, ajo tani ka forma perfekte trupore.

Natyrisht që ky problem nuk la pa prekur as meshkujt e estradës. Këtë gjë më së miri mund ta vërejmë tek këngëtari Ermal Fejzullahu. Ai disa vite më parë kishte shumë pak kilogram, ndërsa tani ai ka kilogram të tepërt.

Këngëtarja Linda Halimi e cila karrierën e saj e ka nisur në Amerikë tani, dikur ajo peshonte afër 100 kilogramëve, ndërsa tani ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, ajo ka linjat trupore që do të ëndërronte çdo femër.

Nuk mbetet mbrapa kësaj edhe këngëtarja Nora Istrefi, e cila i kushton shumë rëndësi peshës.sovrani.info.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU