FOTOT/ Modelja zbulon ushqimin që rrit gjoksin

Modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. Bukuroshja australiane ka 30 000 ndjekës në Instagram, të cilët kanë vënë re një ndryshim në fotot e saj të reja në krahasim me fotot e mëhershme. Ndryshimi është gjoksi më i madh.

Brigette tha se zmadhimi i papritur i gjoksit ka të bëjë vetëm me një superushqim: pluhurin maca. Bima maca rritet në Peru dhe mendohet se rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU