FOTOT/ Modelja ekspozon format mbi motor, irritohet babai i saj: Jo! Jo!

Ireland Baldwin ka postuar një set fotografik të nxehtë në rrjetin social Instagram.

Në një prej tyre ajo shfaqet në shalën e një motori me të brendshme të zeza. Vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger ka marrë shumë zemra dhe komente.

Por mes komplimenteve më të guximshme, vjen një mesazh disaprovimi nga babai: “Jo. Thjesht. Jo”./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU