FOTOT/ Modelja 53-vjeçare, një ikonë seksi

Për Elizabeth Hurley vitet që man mbi supe janë thjeshtë numra. 

Dhe këtë gjë e tregojnë fotot seksi që 53-vjeçarja poston në rrjetet sociale. 

Së fundmi aktorja britanike shpërndau për fansat e saj një foto me kostum plazhi ngjyrë vjollcë, që i nxirrte në pah dekoltenë që do t’ia kishin zili edhe vajzat e reja. /a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU