FOTOT/ Miliarderja më e re në botë preferon portokallinë

Ajo është magnet për vëmendjen! Dhe Kylie Jenner “goditi” sërish rrjetet sociale me pozën e saj para Lamborghinit që po ashtu e ka në pronësi. Ndoshta ju nuk e keni menduar kurrë që ngjyra portokalli është tërheqëse, por kjo tezë bie poshtë kur e vesh dhe e preferon Kylie.

Miliarderja më e re në botë, ka postuar disa fotografi e ulur para makinës së saj lukzose, e cila ishte kombinuar me të, të dyja me portokalli, më saktë të treja, sepse edhe “bisha” tjetër në sfond i përket 21-vjeçares. Përveç pasurisë, Kylie po shijon edhe ndjesinë e të qënit nënë që nga muaji shkurt i këtij viti, kur në jetë erdhi vajza e saj Stormi. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU