FOTOT/ Meta president, çfarë nuk u pa në TV në seancën e djeshme

Ilir Meta do të jetë presidenti i vendit për 5 vitet e ardhshme.

Kreu i LSI u zgjodh dje me 87 vota pro dhe 2 kundër.

Më poashtë në foto shfaqen disa çaste që nuk u panë në TV nga seanca e zgjedhjes së Metës./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU