FOTOT/ “Mbreti” i Instagramit “kërcënohet” nga ky miliarder, shikoni festat e shthurura të tij…

Candyshopmansion është llogaria në Instagram e një djali që bën një jetë mjaft luksoze dhe shumë të ngjashme me atë të Dan Bilzerian.

Ky djalë poston gjatë gjithë kohës foto me femra seksi e të zhveshura dhe ka plot 570.000 ndjekës.

Në fakt, jo të gjithë e vlerësojnë jetën dhe atë që bën. Duhet thënë se, ky person urrehet nga shumë njerëz pasi në fotot e tij ai ka shumë komente negative, ndoshta sepse ai po merr famë duke kopjuar.

Gjithsesi, edhe pse një kopje mjaft e mirë e Bilzerian, duhet thënë se, ky djalë është shumë larg tij./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU