FOTOT/ Maria e festoi e zhveshur kualifikimin e Rusisë dhe bëri një premtim

Vajzat ruse në këtë Botëror po bejnë shumë bujë, me provokimet dhe veprimet që ata bëjnë.

Së fundmi ka qenë modelja ruse, Maria Liman e cila është zhveshur dhe ka pozuar toples pas fitores që Rusia arriti ndaj Spanjës.

Ajo në barkun e saj mbante një shkrim që lexonte “Russia” dhe në njërën këmbë një zemër me ngjyrat e flamurit rus, ndërsa përpara kishte edhe një tortë duke simbolizuar festimin për arritjen e madhe ruse.

Ajo ka premtuar surpriza të tjera nëse Rusia fiton sërish/a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU