FOTOT/ Luanesha leksion këlyshit të saj se kush është ‘kapoja’

Disa fotografi janë shfaqur në rrjet teksa shihet një luaneshë së bashku me këlyshët e saj. Fotot janë shkrepur nga një turist, Dale Johnson në Parkun e Ongavës në Namibi, Afrikë e Jugut. Njëri nga këlyshët lozte dhe “sulmonte” të ëmën, deri sa në fund e ëma duket e nevrikosur dhe i ka gëlltitur të gjithë kokën këlyshit, për ti treguar atij se kush ishte “shefi”, sigurisht që më pas ajo e ka lëshuar, sepse ishte veçse një veprim për ti “vënë pikat mbi ‘i’”. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU