Fotot/ Kodër-Sharra me ujësjellës të ri, Veliaj: Rrisim shërbimet

Bashkia e Tiranës ka nisur punën për ndërtimin e një ujësjellësi të ri në zonën e Kodër-Sharrës.

Këtë fakt e ka bërë të ditur kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, në një postim në profilin e tij të Facebookut ku ka bashkangjitur disa foto.

“Për herë të parë sollëm ujësjellësin në binare, rrisim territorin dhe oraret e furnizimit në fshat, çdo ditë nga pak! Nuk do të jetë e lehtë por do ja dalim të çojmë shërbime nga qendra në periferi!”, – shkroi Veliaj./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU