FOTOT/ Këngëtarja e njohur nxeh Greqinë

Romanca e tyre është bërë çdoherë e më e fortë, që nga fillimi i lidhjes në vitin 2016.  Dhe Perrie Edwards dhe i dashuri i saj futbollist Alex-Oxlade Chamberlain kanë vazhduar të shfaqin dashurinë e tyre gjatë pushimeve në Mykonos të Greqisë.

Këngëtarja 24 vjeçare e Little Mix tregoi format e saj tejet seksi teksa kishte veshur bikini me ngjyra dhe më pas të zeza. (TemA)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU