FOTOT/ Eskorta e presidentit Trump në rrugë, çiklistja ‘e përshëndet’ ironikisht

Jo të gjithëve u ndodh të takohen me presidentin e Shteteve të Bashkuara në rrugë dhe sidomos ta përshëndesësh siç ka bërë kjo çikliste.

Ajo ka rastisur në rrugë në momentin,që po kalonin makinat e presidentit e Trump në periferi të Washington Dc. Çiklistja ka përshëndetur presidentin në një mënyrë aspak të hijshme duke i treguar gishtin e mesit. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU