FOTOT/ E vërteta e vilës së Playboy…

Dikur njihej si kryeqyteti i jetës së luksit, ku femra të bukura qëndronin me njerëz të famshëm dhe të pasur, dhe gjithçka monitorohej nga milioneri i çuditshëm Hugh Hefner.

Sot, ditët e famës së vilës së Playboy duket se janë shumë larg pasi edhe objekti u shit për më tepër se 100 milion dollarë, pavarësisht se Hugh Hefner, 90 vjeç, do të lejohet të jetojë deri në fund të jetës atje.

E ndërsa ditët e festave kanë mbaruar fotografi Jeff Minton ka sjellë në foto të vërtetën që fshihet sot pas magjepsjes dhe famës.tch/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU