FOTOT/ Diplomohet deputetja 23-vjeçare: Ëndrra të mëdha për të ardhmen

Deputetja e Reme Lala është diplomuar.

23 vjeçarja njofton se ka marrë diplomën për Financë.

Ajo ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram

Diplomimi është një moment i veçantë. Është bashkë një fund dhe fillim, është një tërësi kujtimesh të së shkuarës dhe ëndërrave të mëdha për të ardhmen,”– shkruan Lala krahas një fotoje ku shihet me kapelen e diplomimit. Deputetja Reme Lala pak javë më parë konfirmoi largimin nga PDIU dhe bashkimin me PS-në.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU