FOTOT/ Demi Rose ekspozon format në Ibiza

Demi Rose shpesh herë përshëndet fansat me foto mjaf hot.

Dhe këtë hërë Demi ka treguar format e saj bombastike në Ibiza.

Bukuroshja pozoi para kamerave për një set fotografik e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj trupore, të cilat nuk ka turp t’i ekspozojë në asnjë moment.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU