FOTOT/ Burrë e grua ndjekin lakuriq hajdutin që tentoi t’u vjedhë Range Rover-in

Teksa një adoleshent tentoi t’i vidhte makinën Stephen Cullen 29 vjeç, u çua nga shtrati lakuriq për të ndjekur dhe kapur hajdutin.

Ngjarja ndodhi në  Newcastle të Anglisë.

Ai e ndoqi dhe kapi një hajdutin  dhe duke u mburrur në një intervistë për mediat ai tha : “Unë jam Ninxha i zhveshur. Kjo makinë është krenaria dhe gëzimi im, nuk ka asnjë mënyrë që dikush ta vjedhë atë”.

Ai dhe e dashura e saj Nicola Baldëin, 33 vjeçe, ishin në shtrat duke parë televizor kur alarmi i tij i Range Rover-it  filloi të binte  natën vonë.

Edhe pse lakuriq, ata nuk hezituan te ndjekin hajdutin

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU