FOTOT/ Britanikët e festojnë me alkool dhe seks në rrugë kualifikimin e Anglisë

Kalimi i Anglisë në gjysmëfinalet e Kupës së Botës pas 28 vjetësh është shoqëruar me festë anë e mbanë Britanisë.

Të rinjtë britanikë dhe jo vetëm kanë dalë në rrugë për të festuar duke pirë alkool dhe duke dhuruar skena “të nxehta” në rrugë.

“Tre Luanët” triumfuan ditën e djeshme me rezultatin e pastër 2-0 në një sfidë që e dominuan totalisht përballë një Suedie që ishte e pafuqishme për të përballuar presionin e anglezëve.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU