FOTOT/ “Ballo vjeneze”, nga zonja e parë te Meta dhe Rudina Hajdari, si u shfaqën VIP-at në tapetin e kuq

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Tiranë balloja vjeneze e organizuar nga ana e ambasadës së Austrisë. Në këtë event të përvitshëm, kanë qenë të ftuar emra të njohur të politikës dhe të ekranit. Më poshtë në galerinë virtuale do të gjeni fotot e disa nga vipave që ishin prezent në këtë event.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU