FOTOT/ Aktorja 64-vjeçare me trupin perfekt

Graciela Ines Casanova është një aktore argjentinase 64 vjeçare, e cila ka forma trupore perfekte. Në rrjetet sociale Graciela poston shpesh herë foto ku tregon format e saj të cilat do i kishte zili dhe një vajzë e re.

Me bikini në plazh është fotoja e fundit që modelja dhe moderatorja ka postuar ku komenton: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”.

Megjithatë të shumta kanë qenë edhe komentet e fansave të saj të cilët nuk besojnë se format e saj janë si pasojë e një jete të shëndetshme: “Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë një prej komenteve.

a.ç
aktore7_1485512784-5483942

rozaa_1485512778-5594888

aktorja208_1485512736-4021950

aktorja25_1485512738-1825590

aktorja20_1485512740-6071845

aktore18_1485512741-4542961

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU