FOTOT/ 11 shtatori 2001, siç nuk e kemi parë

Foto të papublikuara më parë dalin çdo përvjetor të sulmeve të 11 shtatorit të 17 viteve më parë, dhe gjithmonë përbëjnë interes për ngjarjen tragjike që ndryshoi botën dhe ku humbën jetën mijëra persona.

Së fundmi BoredPanda ka përmbledhur foto që nuk janë parë kurrë më parë por kanë dalë vetëm ditët e fundit. Foto nga ngjarja e kapur në objektiv në momente të ndryshme, njerëz që shohin se si bien kullat binjake etj. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU