FOTOLAJM / Veliaj ‘muaj mjalti’ me aktorët, takohet edhe me Tinka Kurtin

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe aktoret shqiptare duket se po kalojne nje ‘muaj mjalti’, pasi gjeten gjuhen per Teatrin e ri Kombetar.

Gjate ceremonise se inaugurimit te bustit kushtuar Pjeter Arbnorit, fotografi Agim Rama ka kapur edhe nje detaj.

Fotot tregojne nje perqafim mes Veliaj dhe aktores se madhe Tinka Kurti. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU