FOTOLAJM/ Majlinda Bregu dhe ambasadorja Vlahutin, kalojnë fundjavën në Durrës

Deputjetia demokrate është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës nën shoqërinë e diplomates së BE Vlahutin.

Miqësia e tyre nuk është e panjohur për publikun, ndërsa edhe fundjavën kanë preferuar ta kalojnë së bashku në bregdetin e Durrësit

Zonja Bregu aktualisht mban edhe postin e kryetares së Këshillit Kombëtar të Integrimit, dhe shpesh herë ka qenë një zë i fortë në kërkesat e saj për përmbushjen e kritereve nga Shqipëria për integrimin e vendit ton në BE.

Mos vallë kjo është çështja për të cilën ka biseduar me miken e saj Vlahutin?

Majlinda Bregu dhe Roman Vlahutin ishin dje në drekë në plazhin tek vilat qeveritare në Durrës, ndërsa mësohet se gjatë asaj kohe ishte edhe Kryeministri Rama në të njëjtin ambient. a.ç

Majlinda

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU