FOTO/ Zyrtarja e PD kundër LSI: A mund të jetë alternativa kjo…?!

Një pjesë e demokratëve janë kundër aleancës me LSI e madje edhe disa aleatë të PD. Argumenti kryesor i këtyre fugurave është se aksioni opozitar kundër mazhorancës nuk mund të bëhet duke pasur perkrah LSI, partine e cila ka qene kater vitet e kaluara ne perberje te qeverise se Rames.

Ermira Qosja, pjesë e anëtarëve të Këshillit Kombetar te PD e ka shprehur qarte kundershtine per koalicionin me partine e Kryemadhit.

“ka 1 mije arsye per te protestu ndaj qeverise, po a mund te jete alternativa kjo?!”, shkruan Qose, ku nënteksti dhe mesazhi është i qartë: Jo LSI-së!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU