FOTO / Vazhdon protesta, pak dhjetëra vetë para Teatrit

Ka vijuar edhe sot protesta e grupimit që kundërshton ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar, duke shënuar pjesëmarrjen më të ulët dhe asnjë artist.

Kjo pjesmarrje vjen në të njëjtën ditë me deklaratat e aktorit të madh, Bujar Asqeriu, i cili u shpreh se është pro ndërtimit të teatrit të ri, dhe regjisorit Altin Basha që deklaroi se protesta drejtohet nga PD.

Për më shumë shikoni fotot më poshtë.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU